poniedziałek, 26 listopada 2007

Newsy, ankietersy

1. Nagraliśmy nowy schwing!, ukaże się dziś w nocy lub jutro, zależnie od tego kiedy skończę edycję.
2. Wyniki poprzedniej ankiety mówią same za siebie- nasi słuchacze są raczej nowi w podcastowym biznesie, tym samym zaczniemy więcej mówić o innych podcastach, których warto sobie w drodze do szkoły/pracy posłuchać.
3. Nowa ankieta! Mam nadzieję, że dość jasna. Jesteśmy ciekawi, jakie komiksy czytacie, czy czytacie je w ogóle. Kliku kliku!

5 komentarzy:

Michał pisze...

Koko mała niespójność: Napisałeś "Jesteśmy ciekawi, jakie komiksy czytacie, czy czytacie je w ogóle." Mogłeś dać mimo wszystko możliwość zagłosowania na to, że ktoś jednak nie czyta komiksów ;) Wiem, że 99% ludzi tu zaglądających czyta komiksy, ale zawsze jest ten 1%, który zagląda tutaj, żeby zobaczyć nagie zdjęcia Belego ;) A i może zróbcie ankietę: Dlaczego zaglądasz na ten blog?
a) żeby ściągnąć podcast
b) żeby zobaczyć odważne zdjęcia Belego
c) bo mam nadzieję, że będą odważne zdjęcia Koko
d) przez przypadek... i w zasadzie już sobie idę
e) pomidor (w każdej dobrej ankiecie powinna być chyba opcja pomidor?)
f) mam swoje inne mroczne powody...

koko pisze...

niezły pomysł, chyba dodam taką ankietę ;)

神秘美人 pisze...

tej. a webkomiks nie jest jakos tak i polski i hamerykanski i inny?
ankieta sensu bez... ;P

koko pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
koko pisze...

@???? - nie jest bez sensu- dla mnie komiks europejski, amerykański i manga to zupełnie odmienne gatunki (mówiąc oczywiście o tych najbardziej typowych, bo wiadomo, że są artyści, którzy wszelkie gatunki przeskakują).
Komiks polski to głos dla tych, którzy czytają głównie polskie produkcje częściej niż inne.
Z kolei webkomiks wyróżniłem własną kategorią, bo tworzy zwykle całkowicie nowe, odrębne, międzynarodowe community, z którego rodzą się nowi twórcy. Stylowo często kierują się w inną stronę, niż komiksiarze danego kraju
(patrz polskie webkomiksy wzorujące się na mandze, amerykańskie webkomiksy, które nie mają nic wspólnego ze stylem typowych komiksów marvelowskich czy vertigo).