czwartek, 1 listopada 2007

Nowa ankieta!

Dzięki wszystkim za udział w poprzedniej! Jeśli każdy głosował raz, to wychodzi, że słucha nas blisko 250 osób! To trochę tak, jakbyśmy rozmawiali w średniej sali kinowej, przeskadzając wam w odbiorze filmu. Niemal wszyscy słuchacze mieszczą się w ramach 15-25, liczba osób w obu grupach wiekowych była w zasadzie taka sama. Mamy kilku słuchaczy młodszych (ku dobrobytowi których wyciszam przekleństwa- pamiętajcie, bez nich też można mówić zgrabnie i pięknie) i kilku starszych niż 25 lat (hej, mamo!).

Zamieściłem już nową ankietę, tym razem jesteśmy ciekawi, co myślicie o długości podcastu. Nie obiecuję, że sztywno zastosujemy się do wyników, ale daję parol, że weźmiemy je pod uwagę i przemyślimy :)

6 komentarzy:

Luniasta pisze...

Brakuje opcji "średnio (tak około 35-45 minut to średnio) ;P

Kazziz pisze...

aha, Koko, ja się jeszcze nie przyznałem ale też słucham. i po każdym odcinku miałem już ochotę pisać fanmejle... ech, aż szkoda, że jestem płci męskniej, jeszcze byście mnie wyczytali na antenie...
-kazziz z 3majówki.

[ps. a pisałbym w tych mailach, jacy Wy zajebiści jesteście xDDD]

kmh pisze...

45 min

szym pisze...

Ja zagłosowałem na 30min - 1h ale 1 godzina to za długo - średnio koło 40-50 minuty już zaczynam się męczyć :P

Timya pisze...

najlepiej jakies 45 min. bo koło godziny to juz niektórzy na twarz padają

Georgie pisze...

Najlepiej jakieś 45 minut. Bo w ciągu tego czasu można pogadać o tym co trzeba ... i jeszcze możecie pojechać siebie nawzajem (czyt. Bele może pojechać Koko:P)