wtorek, 4 grudnia 2007

Wyniki ankiety, nowa ankieta

Zgodnie z moimi cichymi podejrzeniami, najwięcej osób spośród słuchaczy czyta komiks internetowy częściej niż inne. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że na podcast większość z Was trafiła ze strony kokoart albo themovie.
Co mnie zadziwia najbardziej, to mała popularność komiksu europejskiego, który ja sam uważam za chyba najbardziej wartościowy.

Tymczasem nowa ankieta bada wasze gusta popkulturowopopcornowofilmowe! Nic tak nie rozgrzewa krwi jak oczekiwanie cały film na tę jedną kwestię, która sprawia, że warto zobaczyć raz jeszcze te tony klisz, którymi napakowane są hollywoodzkie produkcje. Do zestawienia dodaliśmy też swojskie klimaty Dnia Świra.
Co lubicie najbardziej?
Jeśli zaznaczycie "inne", napiszcie w komentarzach swoje propozycje. Jeśli nie zaznaczycie "innych", napiszcie w komentarzach swoje propozycje ;) .

13 komentarzy:

WeAreVenom pisze...

"may the force be with us"- Star Wars
Nieśmiertelne.

kmh pisze...

"Spotkałaś mnie w bardzo dziwnym momencie mojego życia"

Fight Club

(uuuu uuu)

Stała Słuchaczka Kasia pisze...

"Use the Force, Luke" - Obi Wan Kenobi, Star Wars

Fantastycznie się przerabia na "Use the Google, Luke" :)

Opcjonalnie: "But why is the rum gone?!" - Jack Sparrow, Pirates of the Caribbean: The curse of the Black Pearl

godai pisze...

Odwieczny problem, odwrócić się do ciebie dupa czy kroczem - Tyler do jacka w samolocie (tak, wiem, nazywanie go "Jack" nie jest do końca uzasadnione".

Pawulon pisze...

"GRRRRRRROOOOAARRRRRR" - mój ulubiony cytat Conana Barbarzyńcy :)

Vigor pisze...

tylko mi sie makowiec skojazyl z malym-gilbaertem? gadasz tak naprawde stary czy to kolejna blyskotliwa akcja tandemu kawalarzy Bele-Ciasto? wynudzilem sie na tym epie, byl mniej wariacki ale nie za bardzo konkretny.

izeq pisze...

Nieśmiertelny Woody :
"Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha!" :D

P.S
A gdzie "This is Spartaaaa", toż to kultowy cytat ;]

Silvan pisze...

Nie wolno zapomnieć o kultowych "Uwielbiam zapach napalmu o poranku" z Czasu Apokalipsy, albo "You one ugly...motherfucker" z Predatora (Arnie jeszcze mówił wtedy z dość wyraźnym akcentem)

dominika pisze...

"Zed's dead, baby, Zed's dead." pulp fiction:D

dominika pisze...

Aaaa!No tak i jeszcze: "I'm gonna get medieval on your ass. " Pulp Fiction i zrobię Ci z dupy jesień średniowiecza:D Genialne.

Kamil pisze...

Jest wiele świetnych tekstów, choćby "may the force..." czy każde słowo z Pulp Fiction, ale kiedy w tym roku oglądałem Die Hard 4 i czekałem, czekałem i czekałem aż Bruce to powie to było coś. I kiedy myślałem, że coś przegapiłem... zrobił to :D i to w jakim zajebistym stylu:

Yippie ki aey, motherfucker

Chociaż Dżizas, kurwa ja pierdole też jest boskie :)

Nerwoman pisze...

"Fuck you, man" - całą tona filmów amerykańskich z "How High" na czele :P

kenpachi pisze...

"I have a bad feeling about this" - dokładnie każda część Star Wars, może jeszcze "NOBODY MOVE! Dropped me brains" - Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata