wtorek, 30 września 2008

Nowy schwing dziś wieczorem


To ostatni odcinek przed rozpoczęciem serii radiowej (która wcale nie będzie się bardzo różniła, ale nazywamy ją tak dla szpanu). Mamy swoje newsy i pomysły, ale poza tym, że Bele będzie prawdopodobnie przeklinał na maxa, żeby zrobić sobie zapas, o czym chcielibyście usłyszeć?
Gotowanie jajek? Webkomiksy? Przygoda Karola z jeżem?

15 komentarzy:

kmh pisze...

Obrazki z Getty! Cóż za rozpasanie!

STaN691 pisze...

chcemy o RPG :D wampir, neuroshima, młotek, zew cthulhu :D

koko pisze...

@kmh- getty? wtf? obrazek brany z google. a kiedy wpisałem w google "getta", znalazło głównie getto warszawskie. toteż chciałbym zaprzeczyć wszelkim pomówieniom i zapewnić że w naszych piwnicach i na strychach nie ma żadnych mniejszości narodowych.

Anonimowy pisze...

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://fotografia.bblog.pl/i/blog/users/136/files/Image/PICT1402-01.jpg&imgrefurl=http://fotografia.bblog.pl/wpis,zwolnic%3Bazeby%3Bprzyspieszyc%3B-%3Bczyli%3Bredukcje%3Bcorbisu%3Bi%3Bgetty,5883.html&h=320&w=480&sz=29&hl=pl&start=22&um=1&usg=__IRvaBbpMDQclTnvMzs9SbuR5cLA=&tbnid=NQrlAP5yAFAvKM:&tbnh=86&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dz%2Bgetty%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DN , tak myślę :D

Kluczowe "y"

kmh pisze...

gettyimages człowieku, gettyimages.com!

:)

la.timya pisze...

ja tam skromnie: jakieś ciekawe historie, niekoniecznie wszystkie Karola:) Chociaż jeż mnie zafascynował... czy to ma coś wspólnego ze sławną piosenką niani Ogg? :D

Anonimowy pisze...

Fajnie by było gdyby ostatni odcinek był o komiksach bo myślę, że w serii radiowej już tego nie będzie a i tutaj już dawno nie było :/.

Runek pisze...

@la.timya - miałem to samo skojarzenie

@anon - po czym wnosisz, że nie będzie o komiksach w serii radiowej?

Jestem za realizacją wszystkich propozycji, zaczynając od ostatniej.

PS The hedgehog can never be buggered at all...

Anonimowy pisze...

Bo wiesz, jak ma być w radiu to myślę, że jednak większą ilość osób zainteresują filmowe newsy i.t.p. niż komiksy. Oby nie.

koko pisze...

audycja w radiu będzie nazywała się "Schwing!", nie "koncert życzeń i demokracja" :P

mysiopysio pisze...

koffboje, ja chciałbym pozdroowionka dla mnie, żebym mogła szpanować koleżankom i kolegom jak już będziecie bardzo sławni, okej? Xd pliska
buziaki :*

Biram pisze...

No, mało mówicie o komiksach, o webkomiksach tym bardziej.

la.timya pisze...

pytanie niezwiązane z aktualnym koncertem życzeń: kto wie jaki tytuł ma piosenka która leciała w pierwszej przerwie odcinka nr 26 (tuż po tym jak zszedł Bele) ?

koko pisze...

to nie do mnie, mnie nie było :D

Anonimowy pisze...

hej, to już wieczór? :)