poniedziałek, 21 czerwca 2010

Schwing! 95 - Toy Story 3 Minicast (relaxroom!)

Ściągnij odcinek


Koko i Bele spotykają się, by wyrazić swoje uznanie do najnowszego filmu ze stajni Disney Pixar. Jedziemy właściwie bezspoilerowo i przyjemnie a na koniec pieprzymy głupoty.

P.S. Ten odcinek jest jednym z relaxroomów- czyli bez cenzury i bez ograniczeń- mogą zdarzyć się przekleństwa i rozmowy o bestiality porno, zostaliście ostrzeżeni.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Hey, haj, hello.
Czy kiedykolwiek jeszcze wróci Jamniczy Fokstrot albo Wióry?

missSunshine pisze...

dobry schwing.mam podobne odczucia co do toy story 3ki.tylko Buzza szkoda : (

r. sienicki pisze...

@Anon - Nie wróci.

mon pisze...

pamiętam jak tata zabrał mnie do kina na Toy Story 2...pamiętam,że zasnął po 20 min filmu.On chrapie.Głośno.
Mam sentyment do wszystkich części i każdą z nich uważam za cudną,jednak wiadomo,że 3 część pokazała,że jednak da się to z klasą zakończyć:) 15lat od pierwszej części...staro mi.

Azuranski pisze...

No, panowie, słodziutki odcinek!

Mert pisze...

Bele, tak dla przypomnienia, Chudy tylko w pierwszej części po pociągnięciu za sznurek mówił 'wąż mi wlazł do buta.'. W dwójce było już ' W moim bucie jest wąż.'

Anonimowy pisze...

Hejo!, kiedyś kiedyś, sto lat temu w jednym ze schwingów ktoś, chyba koko, mówił o komiksie w którym "czarownica"?? zaczarowała spermę! swojego sługi, żeby za każdym razem ta sperma leciała dla niej i skarżyła że właśnie sobie zwalił konia xD innym razem schowała jego penisa gdzieś w zamku i kazała mu go szukać... ;] Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o czym mówię, byłbym wdzięczny za link do tego komiksu!
pozdro :P

mon pisze...

http://oglaf.com
nie żebym zaglądała...

Anonimowy pisze...

loveU :* xD