piątek, 14 października 2011

Schwing! 121

Ściągnij odcinek
miejsce na obrazek do posta

Notki - wkrótce Muzyczka- Paul Oakenfold

7 komentarzy:

wielku pisze...

nieźle, nieźle długo musiałem czekać xD

hawana pisze...

zgłaszam brak możliwości pobrania pierwszych odcinków podkastu.

koko pisze...

schwingi 1-10 odratowane, postaram się wieczorem podmienić linki

Hugush (już nieanonimowy) pisze...

Moje "oburzenie" wynikało z zaskoczenia. Przesłuchałem prawie wszystkie odcinki i mam was za ekspertów od kultury masowej. Jesteście dość istotnym źródłem dla mojej wiedzy. I naprawdę ciężko mi uwierzyć, że do tej pory nic o nim nie słyszeliście. Dziwi mnie, że tak ciekawe nazwisko jeszcze do was nie trafiło. Ryan w tym roku pojawi/ł się w kilku filmach, więc może będziesz miał okazję się do niego przekonać.
Co do buł. No co?! Kirsten Dunst ma chociaż czarujący uśmiech. Hathaway jak i pozostałe Bat-laski totalnie mi nie leży. Jest tyle bardziej intrygujących, albo chociaż ładniejszych aktorek. Po prostu oglądam i nie łykam tego, że Bat może na nie lecieć. Ostatnio oglądałem "X-men: First Class" i zachwyciła mnie Jennifer Lawrence jako Mystique. Czy nowa Catwoman będzie miała coś takiego?
I jeszcze jedno: zobacz "Blair Witch Project"! Ale na spokojnie, w odpowiednich do strachu warunkach. Lata temu, jak jeszcze miałem naście zebraliśmy się z kumplami na wieczorku horrorów. Nie było by co wspominać, gdyby nie to, że zrobiliśmy go u mnie na garażu w miejscu totalnie wyludnionym. Po obejrzeniu "BWP" bałem się wyjść. Trzymałem mocz do świtu. True story.

Olga pisze...

Kindle jest też dostępny przez Amazon.co.uk. Ale jeśli guglujesz po prostu kindle albo Amazon z polski, z jakiegoś powodu wyskakuje amerykańska wersja. A w Anglii faktycznie jest w niektórych sklepach, np. Staples.

koko pisze...

@Olga próbowałem złożyć zamówienie na UK, Amazon oznajmił, że nie wyślą do mojego kraju, że muszę zamówić ze strony amerykańskiej

Olga pisze...

Ok, o tym nie wiedziałam. Ale swoją drogą, wygląda na to, że na amerykańskiej jest znacznie tańszy o.O