poniedziałek, 27 lutego 2012

127. The Schwingers


Ściągnij odcinek


Powracamy z nową formułą, dzięki czemu motamy się i plączemy jakby to był nasz pierwszy podcast w życiu. Tematem odcinka jest słynna drużyna Avengers, więc zastanawiamy się co by było gdyby Loki siał zniszczenie tak wielkie, że S.H.I.E.L.D. potrzebował by pomocy trójki nędznych geeków z jeszcze bardziej nędznymi supermocami.
Z góry przepraszamy za chaos, z tej samej góry obiecujemy poprawę. Dziwne rzeczy się dzieją, kiedy człowiek nie panuje nad swoimi zdolnościami. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o nowej formule, sugestie co poprawić, co dopracować. Avengers, assemble!

13 komentarzy:

hawana pisze...

BELE BELE BELE BELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [tłum szaleje]

wielku pisze...

łał muszę to przesłuchać

Anonimowy pisze...

Bardzo fajnie, najlepszy luźny podcast w Polsce!

Anonimowy pisze...

Nadal najlepszy ale ten odcinek średni.

lutekpl pisze...

hm... bez muzyczki w tle? ;/

Anonimowy pisze...

Koko, WŁĄCZASZ. Chyba, że masz supermoc WŁANCZANIA.

koko pisze...

DOBRZE, BEZIMIENNY

Anonimowy pisze...

Średni pomysł. Co prawda było kilka momentów, przy których się obeśmiałem, ale taka formuła ujdzie raz na jakiś czas. Bele co odcinek, muzyczne pitupitu w tle i pierdolenie farmazonów z okolic filmów, komiksu i gier.
Ja bym tak to widział.
Macias

Anonimowy pisze...

Wysłuchałam, czekam na telefon od S.H.I.E.L.D.

SpellCaster pisze...

Fajnie się was słuchało na początku, jak mówiliście o supermocach (tzn. tylko Koko, bo reszta nie nadążała za jego kreatywnością), a potem czułem się trochę zażenowany, jakbym słuchał trójki 15sto latków, którzy bardzo chcą grać w RPG, ale nie kupili jeszcze kostek.

Popieram Maciasa. Nie wiem, skąd w ogóle zmiana formuły. Gadania na luzie o grach i filmach + gościa specjalnego od czasu do czasu słuchało mi się niezwykle przyjemnie. Zwłaszcza, jak Bele ma wrócić na stałe.

Anonimowy pisze...

2 cześć Maski: Racja - ujowa ;)

Anonimowy pisze...

kiedy można spodziewać się kolejnego odcinka?

mariusz.gdynianin pisze...

zajebisty odcinek :D
O! Ale o takiej mocy nie pomyśleliście: Wszystko się Tobie udaje (pokonasz mecha, rozwalisz gwiazdę śmierci), ale musisz mieć wtedy palec w dupie, a który to już zależy od kalibru działania ;)