poniedziałek, 10 grudnia 2007

Problemy ze stroną?

Odzywają się głosy, że niektórym osobom strona przekierowuje się na onet.pl. Czy to jednorazowy problem, czy u kogoś jeszcze strona tak się zachowuje? (dzięki, Najata)

17 komentarzy:

Hoss pisze...

U mnie działa normalnie :)

Trybunał pisze...

Działa poprawnie w 100%

timya pisze...

u mnie pełna norma

Canty pisze...

mnie przerzuca na www.nakedphotoofyourmother.sex.pl
....
a tak to norma.

Silvan pisze...

Wszystko w porządku. Wniosek z tego taki, że to jednorazowy problem. Kiedy następny Schwing?

najata pisze...

W takim razie, czy ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego u mnie tak się dzieje, i to tylko z tą jedną stroną? I ciekawe dlaczego onet, nawet nie mam go jako domowej ustawionej :P

Śmieci żadnych u siebie nie mam, a przynajmniej Avast, Spybot i MKS Online tak twierdzą. Przeglądarka - FF 1.5.0.12 (i nie, na 2 się nie przesiadam, koniec). Źródło strony, na ile dostępne, przejrzałam, i nic tam takiego zresztą nie widzę, co przeglądarka mogłaby potraktować jako przekierowanie.

Co jest?

najata pisze...

Ok, posprawdzałam trochę, w tym i różne przeglądarki (IE, Opera oraz FF2.0 nie przekierowują, moja wersja nadal tak), i zmieniam pytanie:

Co takiego się zmieniło w ciągu tych dwóch tygodni na Waszej stronie albo na serwerze blogspota, bo u mnie wiem że nic, że FF w wersji 1.5 teraz mnie stąd (i tylko z tej jednej, konkretnej strony) przekierowuje i to w dodatku na Onet, podczas gdy dwa tygodnie temu tego nie robił? Bo w Wirusa -Który -Przekierowuje -Schwing!a -Na -Onet -I -Tylko -Schwing!a -I -Żadnej -Innej -Strony nie uwierzę :P Niestety, nie mam u kogo sprawdzić, czy to rzeczywiście kwestia wersji FF, czy tylko tej konkretnej spod mojego adresu IP, bo wszyscy znajomi mają FF 2.0.

No cóż, pozdrawiam!
(Ta, Która Robi Zamieszanie) ;)

Silvan pisze...

Sprawdzałem dwie wersje Firefoxa 1.5 (mogłabyś też podać dokładniejszy numer wersji ^^) i w każdej działało bez problemu. Myślę, że to nie wina Bloggera, tylko czegoś, co zrobiłaś u siebie. Nawet przypadkiem. Teoria chaosu/efekt motyla, te sprawy... XD

najata pisze...

Pisałam wyżej, że 1.5.0.12 :P Efekt motyla efektem motyla, ale ja nic z przeglądarką nie robiłam, i w tym problem. I dlaczego Onet? Ot, zagadka.

Silvan pisze...

Fakt, nie zauważyłem. My bad. No to tę wersję sprawdzałem. A że nic z przeglądarką nie robiłaś, to nic nie znaczy, zwłaszcza jeśli korzystasz przy tej okazji z Windowsa. Onet? To pewnie spisek postkomunistów, którzy chcą ogłupić społeczeństwo XD

Mikey-for-President pisze...

gdyby to był spisek postkomuchów przerzucałoby na interie.

koko pisze...

nawet jeśli coś zmienialiśmy na stronie, to na 100% nie dodawałem niczego onetowego, bo nie wchodziłem nawet na onet od jakichś 4 lat ;)

najata pisze...

Wiecie co, mnie to już nawet przestało irytować, a zaczęło bawić ;) Ja bym się jedynie chciała dowiedzieć, dlaczego Onet, dlaczego tylko ta jedna jedyna strona, dlaczego tylko u mnie, i dlaczego zdeinstalowanie FF i zainstalowanie na nowo też nic nie dało :P

Silvan pisze...

@mikey: Nieprawda. Onet należy/należał (teraz się już nie orientuję) do grupy ITI, do której należał też TVN, który, jak powszechnie wiadomo, jest w rękach postkomunistów ^^ (Pozdrawiam Huberta)

Mikey-for-President pisze...

ech.. ale przecież to interia jest "portalem wiecznie czerwonych niezależnie od wieku" czy jak to szło ;)

jerusalem pisze...

"Onet należy/należał (teraz się już nie orientuję) do grupy ITI, do której należał też TVN, który, jak powszechnie wiadomo, jest w rękach postkomunistów ^^"

@ silvan - że niby to sie dzieje, bo bele jest lewicowym komunistą? :D

Silvan pisze...

Ja nic takiego nie powiedziałem. Dobra, koniec idiotycznych komentarzy z mojej strony.