środa, 5 grudnia 2007

Team Fortress 2

Ktoś wcześniej pytał, czy gramy z Bele w jakieś sieciówki- otóż wtedy nie, ale ostatnio zacząłem odkrywać zalety Team Fortress 2 (z cudownego pakietu Orange Box, polecam!), w które pykam sobie przed snem.
Tym samym jeśli gracie w TF2 późnymi-wieczorami-łamane-na-nocami, to mnie można spotkać pod nickiem konrad.koko, a tutaj jest moje steam id. Małe ostrzeżenie- grałem na razie dwa razy.

Koko

9 komentarzy:

Khaziu pisze...

Ło, o ja Cię;D
(Orange Box cudo, przyznać trza! )
Gram w TF 2:) Tyle że ja grałem 1 raz ...

Arkani pisze...

Dodaj mnie KOko do friendow ty bucu ;p Orange posiadam wiec mozemy np w weekend popykac ;]

Anonimowy pisze...

Pytanie do Koko troche nie na temat, ale nie chce mi sie pisac maila tylko po to zeby je zadac... ;P

Ratatouille - dubbing czy oryginal ? Pytam bo nie moge sie zdecydowac.

Khaziu pisze...

Koko buc? Ja też chce w takim razie do friendów:p xD Jak wszyscy do wszyscy. Chcę mieć tą radochę xD

koko pisze...

@arkani- dodany :D ja mogę pykać dziś w nocy jak skończę komiks, albo w sobotę i niedzielę (w piątek Spotkanie Warszawskie)

@anon- widziałem po polsku, byłem w kinie 2 razy. polecam :). angielski jak znam życie jest jeszcze lepszy, więc jeśli masz okazję zobaczyć, to ja bym ją chwytał, usłyszysz żarty, które twórcy zamierzali tam umieścić, a nie moherowe berety.

@khaziu- to frienduj, nie wiem jakiego masz nicka :P

Kasiunia pisze...

co do ankiety:
Bill Groundhog-Day, Ghostbustin’-ass Murray!(Coffee and Cigarettes)

najata pisze...

A ja mam takie dziwne pytanie - dlaczego strona główna przekierowuje się na Onet.pl? :>

koko pisze...

kiedy jak i gdzie?

najata pisze...

Na stronie głównej: http://schwing-podcast.blogspot.com/ , jak i na każdej podstronie zawierającej powyższy adres. Czy to bezpośrednio do notki, czy etykiety, wszystko jedno. Strona się wczytuje, w pasku stanu pojawia się "ustalanie adresu serwera http...", potem oczekuje sobie na przykład na google, na blogger.com, na youtube, aż nagle "oczekiwanie na csr.onet.pl...", "przesyłanie danych z csr.onet.pl..." , "oczekiwanie na onet.pl...", bach i jestem na Onecie :P No, chyba że kliknę "zatrzymaj", to się zatrzymuje.

Czy to coś u Was, czy u mnie? Aczkolwiek, sprawdziłam kilka innych blogów z blogspot.com i tam mnie nigdzie nie przekierowuje.

Nie wiem, kiedy to się mogło pojawić, bo wcześniej zaglądałam tu jakoś niedługo po opublikowaniu 10tego Schwing!-a, a potem dopiero dziś. Wtedy było ok, teraz nie jest.

Ciut to denerwujące ;)